Sektörün Lider Firması Turquality Projesine Başladı…

Sektörün Lider Firması Turquality Projesine Başladı…

Türkiye’de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan ilk firma olan KÖSEDAĞ A.Ş. gelecek 5 yıllık projeksiyonunda başta Avrupa ve Türk-i Cumhuriyetler olmak üzere Dış pazarlarda yatırım kararı aldı. Markasına yapacağı yatırımların Turquality Projesinden üst limit olmaksızın %50’sinin geri döneceğini iyi bilen KÖSEDAĞ, sektörün en deneyimli danışmanlarıyla birlikte Turquality projesine start verdi.

KÖSEDAĞ A.Ş. 1978 yılında Türkiye’de tel örme ve çit ünvanı ile kurulan ilk firmadır. Kalite, güven, yenilik, süreklilik ve saygınlık KÖSEDAĞ A.Ş.’nin ülke çapında gösterdiği haklı başarının temelini oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda örgü telleri ile faaliyete başlayan KÖSEDAĞ A.Ş. bugün geniş bir ürün yelpazesi ile sürekli kendini geliştirerek en modern teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Çevre Güvenliği konusunda sektörün kurucusu ve öncüsü olan firma, dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarına ulaşarak yurtiçindeki başarısını yurtdışına da taşımıştır. Ülkemizin her yerinde ve dünyanın birçok ülkesinde, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

KÖSEDAĞ A.Ş. dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan SİBERTEK A.Ş.‘nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirerek projelendirmekte ve uygulamaktadır.

Prensipleri ve iş yönetim anlayışı ışığında ikinci kuşak yönetimiyle bir DÜNYA MARKASI olma yolunda, gayret ve çalışmalarını bütünleştirerek, paydaşlarının destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam edecek.