Markalar Konuşuyor

Markalar Konuşuyor

Markalar Konuşuyor

 

Tüm Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’dan Orta Asya’ya kadar yayınları izlenebilen Türksat 4A ve Dsmart’ta uydu üzerinden yayın yapan Business Channel Turk TV’ye sizleri konuk etmek istiyoruz.

 

Kuruluşunuzu, hizmetlerinizi, sektörünüzdeki başarı öykünüzü, vizyon ve misyonunuzu, anlatmanız için hazırladığımız “ MARKALAR KONUŞUYOR ” programında Namık Kemal SEZEN’in stüdyo konuğu olarak ağırlamak istiyoruz.

 

Namık Kemal SEZEN’in konuğu olduğunuzda size 25 dakika ayırıyoruz. Sürenin tamamı size ayrılmış olup sizden başka konu ve konuğumuz olmayacaktır. Bu süre zarfında hizmet verdiğiniz iş ile alakalı izleyicilerin neleri merak ettiğini ve işinizin püf noktaları bizzat sizin ağzınızdan izleyiciye ulaştırmak istiyoruz. İşletmenize ait görsellerinizi de gelirken getirmenizi rica ediyoruz. Video, fotoğraf, logo vs. Ürünlerinizi, projelerinizi getirebilirsiniz.

 

Ayrıca Programı hazırlarken Namık Kemal Bey’in size sormasını istediğiniz ve vurgulamak istediğiniz hassas soruları bizzat sizden istiyoruz ki izleyiciyi hem aydınlatalım hem de sizin başarı öykünüzü ekrana getirelim. Bunun yanı sıra sizler de işiniz ile ilgili detaylandırmak istediğiniz konuları ekranda aktarma imkânı elde edeceksiniz.

 

BUSINESS CHANNEL bir iş-sektör kanalıdır. Program esnasında Firmanızın unvanını, logonuzu ve iletişim bilgilerinizi de yayınlayacağız. Ayrıca yapılan çalışmanın bir DVD kopyası ücretsiz adresinize gönderilecektir. Görüntüyü dilediğiniz yerde kullanabileceksiniz.

 

Yapılan çalışma için sizlerden reklam tanıtım bedeli alınmayacaktır fakat sembolik bir uydu kira ücreti talebimiz olacaktır. Kameraman, Sanatçı, Stüdyo vs. gibi masraflar talep edilmemektedir. Sponsorlarımız tarafından tüm masraflar karşılanmaktadır.

 

Sizlerden sadece uydu kira bedeli olan BUSİNESS CHANNEL TURK TV 2.000 TL + KDV şeklinde olup, sizlere bunun karşılığında reklam faturası kesilecektir. BUSİNESS CHANNEL + BR TV olmak üzere iki kanalda yayın hakkı elde edeceksiniz. Süre aşımından doğan kaynaklar size yansıtılmamaktadır. Resmi fatura karşılığı olduğu için yılsonunda vergi matrahınızdan düşebileceksiniz.

 

Business Channel Türk TV’ye giriş yaptığınız süre içerisinde Ücretsiz Vale hizmeti, Cafemiz’den ve Makyöz Hizmetinden yararlanabilir, çekim süresi zarfınca sigortanız Tv kanalımız tarafından sağlanacaktır.

 

Dilerseniz gelişinizde birden fazla program çekebiliriz.

   

Saygılarımla,

 

Namık Kemal SEZEN

Markalar Konuşuyor Program Sunucusu

kemalsezen@outlook.com

0533 654 65 60

TÜRKİYE’NİN MARKALARI KONUŞUYOR…

HER HAFTA ÖNEMLİ BİR MARKA KONUK OLACAK…

GELİN SİZ DE BUSİNESS CHANNEL TÜRKİYE STÜDYOLARINDA MARKA(LARI)NIZI ANLATIN

,

İletişim Telefonları:

0533 654 65 60 – Namık Kemal SEZEN

0533 551 67 12 – Zennure YAR

0533 545 96 96 – Onur DARÇIN

Aşağıdaki Linklerden markalarımızı ve başarı hikayelerini izleyebilirsiniz…

 • TÜRKİYE'NİN MARKALARI BUSINESS CHANNEL TÜRK TV'DE NAMIK KEMAL SEZEN İLE "MARKALAR KONUŞUYOR" PROGRAMINDA KENDİLERİNİ ANLATIYOR...

  SİZLERDE GELİN, KENDİNİZİ ANLATIN, MARKALARINIZI VE BAŞARI HİKAYELERİNİZİ KONUŞUN, KONUŞTURUN...

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Emlak Sektörünün önemli Markası Remak İkon Emlak Danışmanı Sn. Enes İleri.

 • Business Channel Türk TV'de A PLUS Program konuğuyduk...

  Business Channel Türk TV'de Sibel Gökçe'nin hazırlayıp sunmuş olduğu A PLUS Programına konuk olduk ve kendimizi anlattık. Programda mesleğimizin püf noktalarını geniş kitlere aktarmaya çalıştık.

  Siz de, Türkiye’nin en meşhur haber sunucularından biri olan Namık Kemal SEZEN ile Business Channel TV’de bir sohbete katılmak, dostlarınıza, müşterilerinize çocuklarınıza, küçük bir hatırayı başarı öykünüzle birlikte aktarabilmek istiyorsanız bize ulaşın.

  BUSİNESS CHANNEL kanalımız bir iş-sektör kanalı olduğu için iş dünyası tarafından izlenen kanallar arasındadır. Program esnasında Firmanızın unvanını ve iletişim bilgilerinizi de yayınlayacağız. Böylece sizi seyreden İzleyicilerden yeni müşteri portföylerine sahip olabilirsiniz. Bu da sizin için yeni bağlantılar yeni fırsatlar doğuracaktır.

  BUSİNESS CHANNEL TÜRK
  TURKSAT 4 A
  Frekans = 11794 Mhz
  Sembol Rate = 27500
  Polaruzasyon = H
  FEC = 5 / 6

  Görüşlerini Bildirmek İsteyenler.

  İLETİŞİM :

  Mail : info@businesschannelturk.com
  Telefon : +90 212 425 9595 ve +90 212 425 9598
  Fax : +90 212 580 8882 ve +90 212 580 8883

  Kategori
  Haberler ve Politika

  Lisans
  Standart YouTube Lisansı

 • Business Channel Türk TV'de Sektöre Yön Verenler Program konuğuyduk...

  Business Channel Türk TV'de Müge Oruçkaptan'ın hazırlayıp sunmuş olduğu Sektöre Yön Verenler Programına konuk olduk ve kendimizi anlattık. Programda mesleğimizin püf noktalarını geniş kitlere aktarmaya çalıştık.

 • Business Channel Türk TV'de İşin Ehli Program konuğuyduk...

  Business Channel Türk TV'de Goncagül Feyman'ın hazırlayıp sunmuş olduğu İşin Ehli Programına konuk olduk ve kendimizi anlattık. Programda mesleğimizin püf noktalarını geniş kitlere aktarmaya çalıştık.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Yönetim Danışmanlığı Sektörünün önemli Markası AHİ Yönetim Danışmanlığı Şirket Kurucu Ortağı Sn. Onur DARÇIN.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğu Ahi Yönetim Danışmanlığı olarak biz kendimizi anlattık. Konuk sunucumuz Sibel Gökçe'ye yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Lojistik Sektörünün önemli Markası Handerhan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Metin Çavdar.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Endüstriel Mutfak Sektörünün Duayeni ve Pazara yön veren Marka İNOKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vehbi VARLIK.

 • Sema Baysal İle İŞKOLİK Programındaydık...

  Business Channel Türk TV'de Sn. Sema Baysal ile İŞKOLİK programına konuk olduk ve kendimizi anlattık. Eminim bu programı seyrettiğinizde hakkımızda çok fazla detay ve doğru bilgilere ulaşmış olacaksınız.

  İyi Seyirler,

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz TeknoEtik / Ar-Ge ve Tubitak Teydep Çözümleri

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Model Kurumsal Çözümler / Model ERP.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Alkan Ayakkabı / Forelli.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Etkin Proje.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz More Options.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz IFS Türkiye.

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Çağla Çikolata...

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz Turk Insight...

 • Business Channel'da bu hafta "Markalar Konuşuyor" Program Konuğumuz ABAS Türkiye...

 • Program Adı: İdil Çeliker İle Bir Başarı Hikayesi

  Program Konuğu: Ahi Yönetim Danışmanlığı Şirket Ortağı Sn. Namık Kemal SEZEN

  Faaliyet Alanı: TURQUALITY Danışmanlığı

 • Program Adı: İdil Çeliker İle Bir Başarı Hikayesi

  Program Konuğu: Ahi Yönetim Danışmanlığı Şirket Ortağı Sn. Namık Kemal SEZEN ve kurucu ortak Sn. Onur DARÇIN

  Faaliyet Alanı: TURQUALITY Danışmanlığı