İnegöl’den Yeni Dünya Markası…

İnegöl’den Yeni Dünya Markası…

Mobilya denildiğinde ilk akla gelen yer şüphesiz ki İnegöl’dür. İnegöl mobilya sektörünün kalbinin attığı yerlerden biridir. Şimdilerde İnegöl, mobilyada yine bir güçlü marka çıkarmaya hazırlanıyor. Öyle ki İtalya’da Milano Mobilya Fuarına davet alan ve çok başarılı bir fuar gerçekleştiren, tasarımlarıyla birçok Avrupa ülkesinin dikkatini çeken Vanessa, İnegöl’de kurulduğu günden bu yana değerlerinden hiç ödün vermeden, dünya markası olma yolundaki serüvenine emin adımlarla devam ediyor.

Vanessa, yurt içindeki satış ağına İstanbul Avcılar’daki yeni mağazasını da ekleyerek 5 yıllık stratejik planını adım adım gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Turquality projesine başlayarak bu başarısını perçinliyor ve dünya markaları arasındaki hak ettiği yere bir adım daha yaklaşmanın gururunu yaşıyor. 1999 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan Vanessa, bugün mobilyacılık sektörünün lokal ve ulusalda öncü markalarından biri haline gelmiştir.

Bu noktaya gelmesinin ardında yatan başarı, doğru stratejiler oluşturmak,  bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonlar almak ve gerçekçi hedefler koymaktır. Dünya markası olmanın doğru insan kaynağı ve iyi bir bütçe planlama sistemine sahip olmak gerekliliğinin farkında olan Vanessa, bunun için sektörün önde gelen danışmanlarıyla birlikte hareket etmeye karar almış, uygulamaya geçmiş, tüm süreçleri ile ilgili analizleri ve iyileştirme çalışmalarını başarıyla tamamlamıştır.

Sektörün öncüsü olma bilincinde bir marka olarak müşterilerini, her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edecek olan Vanessa, 5 yıllık stratejik planını, bütçelerini oluşturmuş ve uygulama hayatına almıştır. Marka olmanın vizyon ve strateji gerektirdiğinin bilincinde, pazarlama planını oluşturmuş ve bu planı başarıyla hayata geçirmiştir.

İlk günden bu yana tasarımda titiz ve detaycı davranan Vanessa, pazarı, müşterileri, rakipleri ve trendleri yakından izleyen uzman tasarımcılarıyla her geçen gün kendisini yenilemektedir. Kendi bünyesindeki profesyonel tasarım grubu ve yurtdışındaki ünlü mobilya ve koltuk tasarımcılarıyla geliştirdikleri özgün fikirler ve inovatif ürünler, bugün Vanessa ismini daha da güçlü kılmaktadır.

Çarpıcı tasarımları ve üstün ürün kalitesiyle çok farklı bir konumlamaya sahip olan Vanessa, A segment müşteri profiline sahip olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Vanessa size kesinlikle ayrıcalıklar sunuyor. Avrupa’ya bakmaya gerek yok. Vanessa’ya uğrayın yeter.

  • İnegöl’den Yeni Dünya Markası…