6111 İstihdam Devlet Teşvikleri Uygulamaları

6111 İstihdam Devlet Teşvikleri Uygulamaları

6111 İstihdam Devlet Teşviklerinden Ciddi Paralar Kazanabilirsiniz…

 

Her 100 Şirketin 90’ının istihdam teşviklerinden tam olarak yararlanmadığını veya eksik yararlandığını ve bu nedenle her ay “Fazla Sigorta Primi Ödediklerini” Biliyor Muydunuz?

SGK’ya prim borcunuz yoksa ve son 5 yıldır artan bir sigortalı sayısına sahipseniz sizde %90 her ay daha fazla Sigorta Primi Ödüyor Olabilirsiniz!

Doğru rehberliğimiz sayesinde Şirketinizin maddi kayıplara yol açacak hususların önüne geçmeyi “Taahhüt Ediyoruz”

 

Teşvik analizi hizmetimizden “ÜCRETSİZ” yararlanabilirsiniz.

Ahi Yönetim Danışmanlığı olarak SGK Bilirkişisine sahibiz. Kadrolu uzmanımız sayesinde şirketlere ciddi paralar kazandırıyoruz. 90 ve üzeri çalışana sahip tüm sektör firmalarının yararlandığı bu teşvikten sizde yararlanmak istiyorsanız bizi arayın.

Talebiniz doğrultusunda deneyimli, teknik bilgiye sahip İş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı uygulamaları alanında uzmanlaşmış devlet tecrübesine sahip(Sgk Müfettişi ve Bilirkişi) uzmanlarımız tarafından hazırlanan programlarımız aracılığı ile şirketinizin yararlanamadığı SGK istihdam teşviklerini 7 Gün içerisinde  yararlanabileceğiniz maksimum teşvik kombinasyonunu veya uygulama dışındaysanız da belirliyor ve size raporluyoruz.

ÜCRETSİZ ANALİZ

Tarama ve tespit sonucunda yararlanılmakta olan mevut SGK teşviklerine ilave bir teşvik kazandıramadığı sürece herhangi bedel fatura etmemekte, sadece ilave kazandırılan teşvikin sağladığı indirim tutarı üzerinden hizmet bedeli talep edilmektedir.

İşverenin tarama ve tespit esnasında veya sonrasında en ufak bir maddi kaybı meydana gelmemektedir.

UYGULAMA YÖNETİMİ

TEŞVİK ANALİZ SÜRECİ

1.aşama

İşyerinizde istihdam edilen sigortalıların teşvik kapsamında olup-olmadıklarının belirlenmesi için, SGK tarafından işyerinize verilen e-bildirge şifresi gizlilik protokolü imzalanarak talep edilmektedir. Tüm yapılan işlemlerde kurumunuzun güvenliği karşılanmaktadır.

2.AŞAMA

Programlarımız vasıtasıyla teşvik kapsamındaki sigortalı sayısı, aylık sağlanacak teşvik prim tutarı, geçmiş dönem tahsil edilecek teşvik prim tutarı tarafınıza rapor olarak sunulur.

 

ÜCRETLENDİRME

Yapılan çalışmalar sonucunda kurumunuza teşvik çıkması sonucunda toplam bedelin %20 si tarafımıza bedel olarak ödenmektedir.

 

“Söz konusu hizmet bedeli, ilave teşvikten doğan prim net tutarının şirket kasasına girmesi sonrasında geçerli olacaktır”

Namık Kemal SEZEN – 0533 654 65 60

kemalsezen@ahi.com.tr

Zennure YAR – 0533 551 67 12

zennure@ahi.com.tr

6111-prim-teşvikinden-faydalanma-süresi

Ücretsiz Dosyalar

  • pdf
    6111 İstihdam Teşvikleri
    1 MB
    DOWNLOAD
    489 kez indirildi.